Aktiivne puhkus

Tunneksid head meelt, kui keegi aitaks kaasa mõelda ja pakuks abi sünnipäevade, seminaride, suvepäevade, pulmade või teiste ürituste korraldamisel?! Jäägri Villa inimesed annavad Sinu soovide täitmiseks endast parima.

  • Me armastame Eestimaad – aukartust äratavad rabad, mitmekesised metsad ning ajaga tekkinud lood on väärt avastamist. Jäägri Villa inimesed teavad ja tunnevad mitmeid neist ning on saatjateks Sinulegi nendega tuttavaks saamisel. Kakerdaja raba, Kodru raba, Lõhmu väljamägi, Albu mõis ja Kukenoosi rehi on mõned auväärt kuulsustest.
  • Puhta toidu töötuba – ühe sisuka koosviibimise juurde sobib hästi üks sisukas koostegemine. Jäägri Villa väärtustab puhast (Eesti)maad ja (Eesti) toitu. Pakume seltskondadele välja võimaluse üheskoos juhendajaga valmistada rammusat sõira, lemmikürtidega maitsevõid, koduse maitsega leiba või realiseerida ideed, mis Sul endal juba ammu peas küpsenud on.

  • Saunaralli – meil ei ole Sulle keha pingetest vabastamiseks pakkuda klassikalist massaaži, kuid alternatiivina toimib saun samuti. Tarbi üksi või seltskonnaga, istudes või pikali olles, korra või mitu korda järjest, õlidega või ilma – valik on Sinu.
  • Seiklusmäng maastikul – hea võimalus nii väikese kui suure seltskonnaga proovile panna oma vaimne ja füüsiline võimekus. Lisaks veel meeskonnavaim ning teineteise mõistmine.
  • Tubaste mängude assortii – vahel on kange kiusatus nina mitte õue pista, vaid olla soojas ja hubases toas mängides, nuputades ja naeru kõkutades. Meil on oma külalistele mõeldes varutud mängud, mis sisustavad terve õhtu tegevuse ja hea tujuga.

Sobiva ürituse korral ja külaliste lahkel loal toetame võimalusel alati ka kohalikku kogukonda. Meil elavad toredad ja andekad inimesed, kellel on Teie vaba aja sisustamiseks nii mõndagi pakkuda…

Eelpool kirjeldatud aktiivse puhkuse tegevused on abiks nende sisust parema arusaamise kujundamiseks. Täpsed asjaolud konkreetsete soovide puhul selguvad esmalt inimeste arvust, kuid eelkõige metsiku looduse koostööst 🙂

Võta meiega ühendust info@jaagrivilla.ee või tel +372 5885 6955