EST FIN RUS ENG
Vana ja väärikas Albu mõisapark, rahulikult looklev Ambla jõgi ning maitsekalt sisustatud Jäägri Villa loovad keskkonna, mida nautida.
 
Soovid veeta kvaliteetaega perega, hoida aktiivsena suhteid sõpradega, viia läbi mõttetalguid  kolleegidega või midagi enamat - me ootame Sind. 

Kõigi mugavustega majutus, suussulavad toiduelamused ning rikkalikud võimalused vaba aja sisustamiseks loovad ideaalsed tingimused meeldejäävateks hetkedeks. Meie eriliseks kireks on jaht ning kõik sellega haakuv. Kuid mitte ainult... 
  
Ümberringi laiuv Kõrvemaa maastikukaitseala oma mitmekesise loodusega, mida kroonib Kakerdaja raba, loob võimaluse ihu ja hinge toitmiseks. Piirkonnas välja arendatud tervise- ja suusarajad pakuvad sportimisvõimalusi ka kõige nõudlikumale spordiarmastajale. 
 
Ihkad meeldejäävaid seiklusi, lõbusaid olemisi või rahu ja vaikust – Jäägri Villa on paik nende ootuste elluviimiseks.
 
Me ootame Sind ja Sind ja Sind.
Siiralt. Rõõmuga.

Jäägri Villa inimesed
Valeri Homin
+372 5276087
MTÜ Järva Arengu Partnerid ja Leader toetusmeetme abil on Hunting Grupp OÜ 2016-2017 aastal laiendanud Jäägri Villa välitegevusi.
Projekti käigus soetati välisaun, välikäimla ja jalgrattaid. Ehitasime ka "klaasmaja", millel saab hoone 2 külge vajadusel lahti lükata.
Projekti oodatav tulemus:
* mitmekesistada välitegevusi
* konkurentsivõime suurendamine
* positiivne mõju kohalikule tööhõivele